źródło: instagram @global_firefighters

Z czwartku na piątek spływa do nas największe zamówienie w historii. W domu szał, w firmie szał. Kręci się, lecimy. Euforia taka, że trzeba lodu na głowę. Ten lód bardzo szybko do nas dociera, gdy okazuje się, że w systemie pojawiły się błędy. Błędy, których być nie powinno. Nie miały prawa się wydarzyć. Wiele produktów pojawiło się w cenie bez podatku, inne natomiast - te których akurat nie było na stanie - za 0 zł. Cały piątek nasza platforma wariowała, a my staraliśmy się dociec, dlaczego? Tak wiele pytań, a tak mało odpowiedzi. Błędne stany magazynowe, błędne aktualizacje, błędne kody i brak zdjęć. Strona TANGO DOWN. 
 

Nasz zespół szybkiego reagowania w postaci Marka i jego ekipy informatyków postawieni do pionu, czyli wymarzony początek weekendu. My staramy się opanować sytuację w naszych social mediach, oni na serwerach. Początkowo wszystko miało przebiec sprawnie, a strona po kilku godzinach miała stanąć na nogi. Uruchomiliśmy ją, jednak okazało się, że wciąż coś nie gra. Znowu "Przepraszamy, trwa przerwa techniczna" i szukamy dalej. Tak nam mija sobota i pół niedzieli. W dniach, kiedy docelowo ruch na stronie jest największy, generujemy najwięcej wyświetleń i zapytań - my jesteśmy nieczynni. Strata wizerunkowa, strata dochodów. 

 Ostatecznie w niedzielę po południu możemy nacisnąć przycisk "START" i rozpocząć sprzedaż na nowo. Do dnia dzisiejszego(20.11.2018) staramy się dopracować nasze menu, czekamy na odpowiednie materiały z centrali Ziaja Polska, ulepszamy, uskuteczniamy. Wielkie słowa uznania dla Wszystkich, którzy dołożyli swoją cegiełkę w odbudowę naszej strony, szczególnie dla zespołu informatyków, a także naszej Szefowej Ani, która osobiście razem ze mną przeglądała wszystkie produkty po kolei i szukała błędów. 
 
Na koniec słowo do Was, naszych Klientów: jest nam ogromnie przykro, że spotkała nas taka sytuacja. Obiecujemy, że dołożymy wszelkich starań, by podobne zdarzenia nie miały więcej miejsca. Jesteśmy na początku długiej drogi, która nie kończy się dziś i nie skończy się za miesiąc. Chcemy zostać z Wami do końca świata( i jeden dzień dłużej), spełniać Wasze wymagania i codziennie dokładać wszelkich starań, by sprawiać Wasze życie lepszym. Dziękujemy Wam, że jesteście z nami, ponieważ tak naprawdę całą naszą Społeczność tworzymy RAZEM. Nie istniejemy bez Was i jesteśmy Wam za wszystko wdzięczni. 

Pozytywne info:

na stronie pojawiły się już zestawy świąteczne --> ZESTAWY ŚWIĄTECZNE

wciąż trwa listopadowa promocja, w której do zakupów powyżej 40zł dostajecie pełnowartościowy produkt gratis, a na naszym Facebook'u trwa konkurs z pięknymi kalendarzami w roli głównej --> OOOO TUTAJ <3
kalendarze czekają na Państwa <3